top of page
DW4A2T.jpg

IMAJ ARŞİVİ

TÜRKİYE'NİN GÖRSEL PLATFORMU

Her gün 173 ülkedeki fotoğrafçılardan ve fotoğraf ajanslarından alınan 100.000'den fazla yeni görseli koleksiyonumuza ekliyoruz. Diğer tüm arşivlerden daha büyük, daha geniş, daha benzersiz koleksiyonumuzu her gün, tasarımcılar, pazarlama departmanları, haber ajansları ve yayıncılar da dahil olmak üzere binlerce yaratıcı profesyonel ile üretilmiş içeriklerimizi sizlere sunuyoruz.

Görevimiz her seferinde bir görüntüyle dünyayı değiştirmek. Her gün milyonlarca fotoğrafın çekildiği bir dünyada hala anlatılmamış hikayeler var. Misyonumuz, görünmeyen görüntü bırakmamaktır.

2EMWMJG.jpg ALAMY.jpg
ingimages-imajarsivi_edited.jpg

En yüksek teknik ve kreatif standartları korumak için profesyonel fotoğrafçılar ve tasarımcılardan oluşan bir ağ ile çalışıyoruz, tüm içerik tamamen model izinli ve dijital kampanyalarınızda kullanılmak üzere lisanslanmaya müsaittir. Büyük hacimli baskı projeleri için seçenekler de mevcuttur.

8 milyonun üzerinde telifsiz, yüksek çözünürlüklü görsel ve vektör grafiğiyle kullanıcılar, özenle seçilmiş premium koleksiyonumuzdan harika bir seçim yapmanın keyfini çıkarıyor.

Ximilar aracı, seçtiklerinize benzer görüntüleri görüntüleme veya sistemin benzer görüntüleri göstermesi için seçtiğiniz bir görüntüyü sürükleyip bırakmanıza olanak tanır.

Dpa Picture-Alliance GmbH, Alman Basın Ajansı dpa'nın tamamına sahip olduğu bir yan kuruluşudur ve bu nedenle görüntü üretimi, dokümantasyon ve pazarlama alanlarında Almanya'nın ve dünyanın önde gelen fotoğraf ajanslarından biridir. İçerik portalımız, dünya çapında 300'den fazla ortak ajanstan bir araya gelmiş 130 milyon yüksek kaliteli resim, klip, grafik ve ilüstrasyon seçeneği sunar. Koleksiyonumuz günlük haberlerden, spor, eğlence, iş, sanat, doğa, seyahat, yaşam tarzı ve yaratıcı stok içeriğine kadar uzanır. Tarihi bölümde, dpa-arşivindeki on milyondan fazla görüntü ve ortaklarımızın kapsamlı içeriği, sosyal yaşamının tüm yönlerinden derlenmiş 100 yılı aşkın süren dünya olaylarını belgeliyor.

imaj-arsivi-picture-alliance.jpg
imaj-arsivi-SPLASH_edited.jpg

SplashNews, dünyanın önde gelen ünlü ve son dakika haber ajansıdır ve dünya genelindeki en iyi yayıncılara resimler, videolar ve hikayeler sağlar. SplashNews, 20 yılı aşkın tecrübesiyle sizleri dünyanın her yerindeki profesyonel fotografçı ekibiyle sokak stilleri, partiler, moda, kırmızı halı festival, kutlama, spor ve magazin dünyasının en çok takip edilen karakterleri ile sizleri buluşturur.

August, dünya çapında müşterilerine benzersiz butik bir deneyim sunan bir görsel kaynak ajansıdır. August editoryal ve ticari lisanslamalar için seçkin bir portre, yaşam tarzı, güzellik ve moda fotografçılarından oluşmuş tecrübeli ve bilgili ekibi ile sizlere hizmet sunar.

Martin Schoeller, Art Streiber, Camilla Akrans, Ben Hassett, Kenneth Willardt, Cedric Buchet, Sebastian Kim, Danielle Levitt, Greg Williams, Max Vadukul, Tesh gibi en yaratıcı ve yenilikçi çağdaş fotoğrafçıların çalışmalarının temsilcisiyiz, Steven Pan, Joe Pugliese, Miller Mobley, Anaïs & Dax, Kerry Hallihan, Brian Bowen Smith, Victor Demarchelier ve çok daha fazlası koleksiyonumuzda yer almaktadır.

imaj-arsivi-august.jpg
imaj-arsivi-CAMERA PRESS_edited.jpg

1947'de kurulan Camera Press, dünyanın önde gelen bağımsız resim ajanslarından biri olarak uluslararası üne sahiptir. Uzun tarihimizle ve fotoğraf dünyasının en ünlü isimlerinden bazılarıyla süregelen ortaklığımızla gurur duyuyoruz; Yousuf Karsh, Sorci ve Cecil Beaton'ın da aralarında bulunduğu isimler, ayrıca Andy Gotts, Jason Bell, John Swannell, Perou ve Jillian Edelstein gibi en iyi çağdaş fotoğrafçılar ile günlük olarak haberler, kaliteli ünlü stüdyo çekimleri ve en iyi seyahat ve röportaj içeriklerini üretiyoruz. Kraliyet ve tarihi resimlerden oluşan zengin arşivimizin yanı sıra, eğlence, stok ve portre, iç mekanlar, güzellik, yemek, fitness ve modaya odaklanan uzman bir yaşam tarzı departmanı da içerik hazırlamaktadır.

Basın, medya veya ticari kullanım için görsellerimiz kullanıcı dostu on-line veri tabanımızda mevcuttur. 

akg-images, koleksiyonunda 10 milyondan fazla resim bulunan Avrupa'nın en büyük resim arşivlerinden biridir. 70 yılı aşkın bir süredir dünya çapında, özellikle sanat ve kültür, tarih ve politika, bilim ve medya alanlarında görseller topluyoruz. Sektörde uzun yıllara dayanan bir deneyime sahibiz gazetelerde veya dergilerde, kitaplarda, on-line medyada veya reklamcılıkta olsun, yayıncılık dünyasında içerik araştırması ve içerik kullanımı ile ilgili tüm konularda güvenilir bir ortağız. Profesyonel görüntü ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçin, size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

AKG185832.jpg
demiroren-dia-imajarsivi-anasayfa_edited_edited.png

75 yılı aşkın tecrübemizle haber, reklam, belgesel, marka tanıtım çalışmalarınızı fotoğraf, video, drone görüntüleri ve editöryal arşivimizle hizmetinizdeyiz

Reuters

Global bir ağdaki 600 fotoğrafçının, ödüllü ön saha fotoğrafçıları da dahil olmak üzere, 200'den fazla konumdan rapor verdiği binlerce günlük haber fotoğrafına erişim sağlayın.

reuters1.jpeg
bottom of page